Titulní obrázek

Multivan Business

Pokud se budete chtít svést ještě více komfortněji, vyberte si nový Multivan Business. Ten se bude nabízet jako paket pro nejvyšší výbavu Highline. 

Luxusní hotely ale i nadnárodní korporace potřebují dnes a denně přepravit klienty nebo důležité zaměstnance. Jenže když jich potřebujete odvézt pět, u Mercedesu třídy S nebo Audi A8 nastane problém. Kam je usadit a, to především, kam dát jejich zavazadla?

Řešením může být Volkswagen Multivan s paketem Business. Interiér tu dostal kvalitnější materiály - počítejte se dřevem a kůží. Rozhodně si tu nebudete připadat jako v linkovém autobusu, myslelo se především na prostor a pohodlí cestujících, proto Multivan Business přepraví jen šest pasažérů. 

Oproti standardní výbavě přibudou elektricky nastavitelná a vyhřívaná sedadla. Mezi oběma zadními sedadly se nachází chladící box, který bude udržovat nápoje v přijatelné teplotě. Pracovní nasazení podporuje bezdrátové připojení k internetu, rozptýlení naopak zařídí LCD panely ukryté ve stropě.

Registr vozidel: Aby bylo možné zaregistrovat nové či ojeté vozidlo do evidence, musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na úřadu doložit originál zelenou kartu. Každé vozidlo provozované na území ČR, musí být zaregistrováno dle trvalého (u cizinců dle přechodného) bydliště.

O pohon se stará jedna benzínová a dvě dieselové jednotky. Naftové jednotky mají výkon buď 140 nebo 180 koní, benzínová nabídne 204 koní. V nabídce je samozřejmě sedmistupňová automatická převodovka DSG a pohon všech kol 4Motion. Základní cena multivanu se stočtyřiceti koňovým dieselem začíná na 1 642 646 Kč bez daně.