Titulní obrázek

Volkswagen začne vyrábět Golf VII v srpnu

Sedmá generace Volkswagenu Golf spatří světlo světa začátkem letošního srpna.

Výroba bude probíhat ve dvou německých závodech – ve městech Wolfsburg a Zwickau. Obě továrny využijí třítýdenních letních prázdnin k převedení výrobních procesů na zavedení stavby aut s novou modulární platformou MQB. Golf VII bude druhým koncernovým sériovým vozem, který tuto platformu použije.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

První bylo Audi A3 třetí generace, krátce po Golfu bude následovat i nová Škoda Octavia. Ta se má dle plánů mladoboleslavské automobilky začít vyrábět v listopadu.

V polovině září Volkswagen zahájí k novému Golfu školení pro prodejce a servisy. V Evropě se tento automobil začne prodávat v listopadu. Volkswagen Golf VII bude světu oficiálně představen na pařížském autosalonu, který bude probíhat na přelomu září a října.