Titulní obrázek

Volkswagen nabízí speciální edici užitkové dodávky

Německý gigant Volkswagen začne nabízet i speciální edici užitkové dodávky. Model nás převapí hlavně svou výraznou barvou, spolehlivostí a pohodlností.

Amarok Canyon je speciální model lakovaný výrazným barevným odstínem. Ten zanechá silný dojem. Terénní pickup charakterizuje jeho lifestylový charakter. Model vychází ze studie Amarok Canyon ze Ženevského autosalonu, ta byla upravena pro potřeby extrémních outdoorových sportů. Canyon vycházející z výbavové linie Trendline. Čtyřdveřová karoserie se prezentuje oranžovo-červeným lakem "copper orange". Na přání může být na střeše umístěn oblouk se čtyřmi přídavnými světlomety.

Další odlišnosti od klasiky mohou zajistit tónovaná skla zadních světlometů, kryt spodní části auta lakovaný v barvě karoserie, černě odlišené podběhy kol a nějaké nápisy Canyon kolem dokola. A je tady také žaluzie nad ložnou plochou. Můžete mít i hard-top. S terénem je to vážně v pohodě, Amarok spoléhá na trvalý  pohon všech kol a dva silné naftové motory. Speciální model upravený pro outdoorové aktivity jezdí na nově sedmnáctkách typu Roca z lehkých slitin nazutých do terénních pneumatik o rozměrech 245/70 R 17 a pokud chcete, postaví vám Canyona u Volkswagenu na osmnáctky silničního rázu.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

V kabině má ozdobné obložení přístrojové desky matně chromovanou úpravu, sedadla jsou dvoubarevná s koženými prvky a i sem pronikla samozřejmě oranžová barva. V nabídce jsou ještě další barvy karoserie, stříbrná, béžová a šedá. V prodeji bude Amarok Canyon od jara 2013.